WP Statistics - en to pl_PL translation catalogue (295 entries)

en: %s Version
pl_PL: Wersja %s

en: (Adjustment)
pl_PL: (Wyrównanie)

en: 1 Year
pl_PL: Rok

en: 10 Days
pl_PL: 10 dni

en: 2 Months
pl_PL: 2 miesiące

en: 20 Days
pl_PL: 20 dni

en: 3 Months
pl_PL: 3 miesiące

en: 30 Days
pl_PL: 30 dni

en: 6 Months
pl_PL: 6 miesięcy

en: 9 Months
pl_PL: 9 miesięcy

en: <code>%s</code> agent data deleted successfully.
pl_PL: <code>%s</code> danych agenta usunięto pomyślnie.

en: <code>%s</code> data older than <code>%s</code> days purged successfully.
pl_PL: <code>%s</code> danych starszych niż <code>%s</code> dni oczyszczonych pomyślnie.

en: <code>%s</code> platform data deleted successfully.
pl_PL: <code>%s</code> danych platform usunięto pomyślnie.

en: <code>%s</code> table data deleted successfully.
pl_PL: <code>%s</code> danych tabel usunięto pomyślnie.

en: A WP Cron job will be run daily to prune any data older than a set number of days.
pl_PL: Zostanie uruchomione codzienne zadanie WP Cron, aby czyścić wszelkie dane starsze niż w określonej liczbie dni.

en: A list of IP addresses and (optional) subnet masks (one per line) to exclude from statistics collection (both 192.168.0.0/24 and 192.168.0.0/255.255.255.0 formats are accepted).  To specify an IP address only, do not add any subnet value.
pl_PL: Lista adresów IP i (opcjonalnie) maski podsieci (po jednej w wierszu) można wyłączyć z gromadzonych statystyk (zarówno formaty 192.168.0.0/24 i 192.168.0.0/255.255.255.0 są akceptowane). Aby podać tylko adres IP, nie należy dodawać żadnych wartości podsieci.

en: A list of words (one per line) to match against to detect robots.  Entries must be at least 4 characters long or they will be ignored.
pl_PL: Lista słów (po jednym w wierszu) tak, aby zgadzały się z wykrytymi robotami. Wpisy muszą być co najmniej z 4 znakami lub będą one ignorowane.

en: About plugin
pl_PL: O wtyczce

en: Access Levels
pl_PL: Dostęp do poziomów

en: Access denied!
pl_PL: Dostęp zabroniony!

en: Access/Exclusions
pl_PL: Dostęp/Wykluczenia

en: Active
pl_PL: Uaktywnij

en: Add 10.0.0.0
pl_PL: Dodaj 10.0.0.0

en: Add 172.16.0.0
pl_PL: Dodaj 172.16.0.0

en: Add 192.168.0.0
pl_PL: Dodaj 192.168.0.0

en: Add a total line to charts with multiple values, like the search engine referrals
pl_PL: Dodaj całkowitą linię do wykresów z wieloma wartościami, takimi jak odwołania w wyszukiwarkach

en: Address
pl_PL: Adres

en: All
pl_PL: Wszystkie

en: All data table will be lost.
pl_PL: Wszystkie dane tabeli będą utracone.

en: All visitor data will be lost for this agent type.
pl_PL: Wszystkie dane odwiedzających będą utracone dla tego typu agenta.

en: All visitor data will be lost for this platform type.
pl_PL: Wszystkie dane odwiedzających będą utracone dla tego typu platformy.

en: Alternate map location
pl_PL: Alternatywna lokalizacja mapy

en: Are you sure?
pl_PL: Czy na pewno?

en: Area
pl_PL: Powierzchniowy

en: Area Spline
pl_PL: Interpolowany powierzchniowy

en: Attention: Exclusion are not currently set to be recorded, the results below may not reflect current statistics!
pl_PL: Uwaga: Wykluczenia nie są obecnie ustawione na zapisywanie, poniższe wyniki mogą nie odzwierciedlać aktualnej statystyki!

en: Average Comments
pl_PL: Średnio komentarzy

en: Average Posts
pl_PL: Średnio wpisów

en: Average Users
pl_PL: Średnio użytkowników

en: Bar
pl_PL: Kolumnowy

en: Browser Statistics
pl_PL: Statystyki przeglądarki

en: Browser share
pl_PL: Udział przeglądarek

en: Browser version share
pl_PL: Udział wersji przeglądarki

en: Browsers
pl_PL: Przeglądarki

en: Browsers by Platform
pl_PL: Przeglądarki wg platformy

en: Browsers by Type
pl_PL: Typ przeglądarek

en: Byte
pl_PL: Bajt

en: Chart type
pl_PL: Typ wykresu

en: Chart type in view stats.
pl_PL: Typ wykresu w podglądzie statystyk.

en: Charts
pl_PL: Wykresy

en: Check for online users every
pl_PL: Sprawdź aktywne osoby co

en: Clear now!
pl_PL: Wyczyść

en: Click to toggle
pl_PL: Kliknij, aby przełączyć

en: Client IP
pl_PL: Adres IP klienta

en: Client Info
pl_PL: Informacje o kliencie

en: Coefficient per visitor
pl_PL: Współczynnik dla odwiedzającego

en: Column
pl_PL: Słupkowy

en: Complete statistics for your blog.
pl_PL: Uzupełnij statystyki dla blogu.

en: Countries
pl_PL: Kraje

en: Country
pl_PL: Kraj

en: Current Time and Date
pl_PL: Bieżący czas i data

en: Daily Total
pl_PL: Razem codziennie

en: Data
pl_PL: Dane

en: Database Maintenance
pl_PL: Zarządzanie bazą danych

en: Database file does not exist.
pl_PL: Plik bazy danych nie istnieje.

en: Date: <code dir="ltr">%s</code></code>
pl_PL: Data: <code dir="ltr">%s</code></code>

en: Days
pl_PL: Dni

en: Delete Agents
pl_PL: Usuń agentów

en: Delete Platforms
pl_PL: Usuń platformy

en: Delete User Agent Types
pl_PL: Usuń typy agentów użytkownika

en: Delete now!
pl_PL: Usuń

en: Deleted user statistics data older than the selected number of days.  Minimum value is 30 days.
pl_PL: Usunięto dane statystyk użytkownika starszych niż wybrana liczba dni. Minimalna wartość to 30 dni.

en: Disable map
pl_PL: Wyłącz mapę

en: Disable the map display
pl_PL: Wyłącz wyświetlanie mapy

en: Donate
pl_PL: Wesprzyj

en: Download GeoIP Database
pl_PL: Pobierz bazę danych GeoIP

en: Download of the GeoIP database will be scheduled for 2 days after the first Tuesday of the month.
pl_PL: Pobranie bazy danych GeoIP będzie zaplanowane na 2 dni po pierwszym Wtorku każdego miesiąca.

en: Each of the above casscades the rights upwards in the default WordPress configuration.  So for example selecting publish_posts grants the right to Authors, Editors, Admins and Super Admins.
pl_PL: Każdy z powyższych górnych praw z góry ustawia domyślną konfigurację WordPress. Na przykład wybierając publish_posts daje prawo dla Autorów, Redaktorów, Administratorów i Super Administratorów.

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Empty Table
pl_PL: Opróżnij tabelę

en: Enable
pl_PL: Włącz

en: Enable or disable this feature
pl_PL: Włącz lub wyłącz tą funkcję

en: Enter the contents of the reports received.
pl_PL: Wprowadź treść otrzymanych sprawozdań.

en: Error could not open destination GeoIP database for writing %s
pl_PL: Nie mogę otworzyć pobranej bazy danych GeoIP zapisanej w %s

en: Error could not open downloaded GeoIP database for reading: %s
pl_PL: Nie mogę otworzyć pobranej bazy danych GeoIP odnoszącej się do: %s

en: Error downloading GeoIP database from: %s
pl_PL: Błąd pobierania bazy danych GeoIP z: %s

en: Error, %s not emptied!
pl_PL: Błąd, %s nie opróźniono!

en: Exclude
pl_PL: Wyklucz

en: Exclude %s role from data collection.
pl_PL: Wyklucz regułę %s z gromadzonych danych.

en: Exclude User Roles
pl_PL: Wyklucz zasady użytkownika

en: Exclude the admin pages for registering as a hit.
pl_PL: Wyklucz strony administracji do rejestracji jako wejście.

en: Exclude the login page for registering as a hit.
pl_PL: Wyklucz stronę logowania do rejestracji jako wejście.

en: Excluded Admin Pages
pl_PL: Wykluczone strony administracji

en: Excluded IP Address List
pl_PL: Wykluczona lista adresów IP

en: Excluded Login Page
pl_PL: Wykluczona strona logowania

en: Excluded hits chart in the last
pl_PL: Wykres wykluczonych wejść w ciągu

en: Exclusions
pl_PL: Wykluczenia

en: Exclusions Statistical Chart
pl_PL: Statystyczny wykres odsłon

en: Export
pl_PL: Eksportuj

en: Export To
pl_PL: Eksportuj do

en: Export from
pl_PL: Eksportuj z

en: Facilities Wordpress Statistics not enabled! Please go to <a href="%s">setting page</a> and enable statistics
pl_PL: Pobieranie statystyk nie jest uruchomine! Przedjdź do <a href="%s">ustawień</a> i uruchom je.

en: File Date
pl_PL: Data pliku

en: File Size
pl_PL: Rozmiar pliku

en: Flag
pl_PL: Flaga

en: For each visit to account for several hits. Currently %s.
pl_PL: Dla każdej odwiedziny z jednego konta. Aktualnie %s.

en: For get more information and location (country) from visitor, enable this feature.
pl_PL: Dla uzyskania dodatkowych informacji i lokalizacji (kraju) z odwiedzającym, włącz tą funkcję.

en: From
pl_PL: z

en: General
pl_PL: Ogólne

en: General Settings
pl_PL: Ogólne ustawienia

en: GeoIP Database updated successfully!
pl_PL: Baza danych GeoIP zaktualizowana pomyślnie!

en: GeoIP File Info
pl_PL: Informacje pliku GeoIP

en: GeoIP Options
pl_PL: Opcje GeoIP

en: GeoIP collection
pl_PL: Biblioteka GeoIP

en: GeoIP collection is not active! Please go to <a href="%s">Setting page > GeoIP</a> and enable this feature (GeoIP can detect the visitors country)
pl_PL: Gromadzenie GeoIP nie jest aktywne! Proszę przejść na stronę <a href="%s">Ustawienia > GeoIP</a> i włączyć tą funkcję (GeoIP może wykryć kraj odwiedzających)

en: GeoIP collection requires PHP %s or above, it is currently disabled due to the installed PHP version being
pl_PL: Biblioteka GeoIP wymaga PHP %s lub nowszego, obecnie jest wyłączona z powodu zainstalowanej istniejącej wersji PHP

en: GeoIP collection requires the BC Math PHP extension and it is not loaded on your version of PHP!
pl_PL: Gromadzony GeoIP wymaga rozszerzenia BC Math PHP i nie jest uruchomiony w Twojej wersji PHP!

en: GeoIP collection requires the cURL PHP extension and it is not loaded on your version of PHP!
pl_PL: Gromadzony GeoIP wymaga rozszerzenia cURL PHP i nie jest uruchomiony w Twojej wersji PHP!

en: GeoIP settings
pl_PL: Ustawienia GeoIP

en: Get country location from Google
pl_PL: Otrzymaj położenie kraju z Google

en: Get updates for the location and the countries, this may take a while
pl_PL: Pobierz aktualizacje dla lokalizacji i krajów, może to chwilę potrwać

en: Graph of Browsers
pl_PL: Wykres przeglądarek

en: Hint: manage_network = Super Admin Network, manage_options = Administrator, edit_others_posts = Editor, publish_posts = Author, edit_posts = Contributor, read = Everyone.
pl_PL: Porada: manage_network = Super Admin Network, manage_options = Administrator, edit_others_posts = Editor, publish_posts = Author, edit_posts = Contributor, read = Everyone.

en: Hit Statistics
pl_PL: Statystyki odsłon

en: Hits
pl_PL: Wejścia

en: Hits Statistical Chart
pl_PL: Statystyczny wykres odsłon

en: Hits chart in the last
pl_PL: Wykres odsłon w ostatnich

en: Hits chart in the last 20 days
pl_PL: Wykres odwiedzin z ostatnich 20 dni

en: Hourly
pl_PL: Co godzinę

en: IP/Robot Exclusions
pl_PL: Wykluczenia adresów IP/robotów

en: If the PHP BC Math Extension is installed.  BC Math is required for the GeoIP code, if it is not installed GeoIP will be disabled.
pl_PL: Jeśli jest zainstalowane rozszerzenie PHP BC Math. BC Math jest wymagane dla kodu GeoIP, jeśli nie jest zainstalowane GeoIP zostanie wyłączone.

en: If you need a more robust solution to delegate access you might want to look at %s in the WordPress plugin directory.
pl_PL: Jeśli potrzebujesz bardziej niezawodne rozwiązanie do delegowania dostępu, możesz zajrzeć do %s w katalogu wtyczek WordPress.

en: Include totals
pl_PL: Razem dołączonych

en: Input data:
pl_PL: Wprowadź dane:

en: Installed
pl_PL: Zainstalowany

en: Items
pl_PL: Wpisów

en: Last Post Date
pl_PL: Data ostatniego wpisu

en: Latest search words
pl_PL: Ostatnio wyszukiwane frazy

en: Line
pl_PL: Liniowy

en: Maintenance
pl_PL: Zarządzanie

en: Map
pl_PL: Mapa

en: Memory usage in PHP
pl_PL: Zużycie pamięci w PHP

en: Month
pl_PL: W miesiącu

en: Month Visit
pl_PL: Odwiedzin w miesiącu

en: More
pl_PL: Więcej

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Next update will be
pl_PL: Następna aktualizacja będzie za

en: No
pl_PL: Nie

en: No records found to purge from <code>%s</code>!
pl_PL: Nie znaleziono rekordów w celu usunięcia z <code>%s</code>!

en: Not installed
pl_PL: Nie zainstalowany

en: Note: To send SMS text messages please install the <a href="%s" target="_blank">Wordpress SMS</a> plugin.
pl_PL: Ważne: By wysyłać wiadomości SMS zainstaluj wtyczkę <a href="%s" target="_blank">Wordpress SMS</a>.

en: Number of excluded hits
pl_PL: Liczba wykluczonych wejść

en: Number of referrer
pl_PL: Liczba odsyłań

en: Number of rows
pl_PL: Liczba rzędów

en: Number of rows in the <code>%sstatistics_useronline</code> table
pl_PL: Liczba rzędów w tabeli <code>%sstatistics_useronline</code>

en: Number of rows in the <code>%sstatistics_visit</code> table
pl_PL: Liczba rzędów w tabeli <code>%sstatistics_visit</code>

en: Number of rows in the <code>%sstatistics_visitor</code> table
pl_PL: Liczba rzędów w tabeli <code>%sstatistics_visitor</code>

en: Number of visits and visitors
pl_PL: Liczba odwiedzin i odwiedzających

en: Only enabled for debugging
pl_PL: Włączone tylko do debugowania

en: Optimization
pl_PL: Optymizacja

en: Overview
pl_PL: Przegląd

en: PHP Version
pl_PL: Wersja PHP

en: Page
pl_PL: Strona

en: Place the map above the recent visitors area instead of at the top of the page.
pl_PL: Umieść powyższą mapę w obszarsze ostatnio odwiedzający zamiast na górnej stronie.

en: Platform
pl_PL: Platforma

en: Platform share
pl_PL: Udział platformy

en: Please donate to WP Statistics. With your help WP Statistics will rule the world!
pl_PL: Proszę wspomóc WP Statistics. Z twoją pomocą WP Statistics będzie rządzić światem!

en: Please select a value over 30 days.
pl_PL: Proszę wybrać wartość w ciągu 30 dni.

en: Please select the desired items.
pl_PL: Proszę wybierz odpowiednie wpisy.

en: Please select.
pl_PL: Proszę wybrać

en: Plugin version: %s
pl_PL: Wersja wtyczki: %s

en: Populate missing GeoIP after update of GeoIP DB
pl_PL: Wypełnienie brakujących GeoIP po aktualizacji GeoIP DB

en: Prune data older than
pl_PL: Wczyść dane starsze niż

en: Purge now!
pl_PL: Wyczyść

en: Purge records older than
pl_PL: Wyczyść rekordy stasrze niż

en: Purging
pl_PL: Wyczyść

en: Rank
pl_PL: Pozycja

en: Recent Visitors
pl_PL: Ostatni odwiedzający

en: Record Exclusions
pl_PL: Zarejestrowane wykluczenia

en: Reference
pl_PL: Odesłań

en: Referers
pl_PL: Strony odsyłające

en: Referrer search engine chart in the last
pl_PL: Wykres ostatnich odsyłań w wyszukiwarkach

en: Referrer search engine chart in the last 20 days
pl_PL: Wykres odsyłań w wyszukiwarkach z ostatnich 20 dni

en: Referring sites from
pl_PL: Strony odsyłające z

en: Required user level to manage WP Statistics
pl_PL: Wymagany poziom użytkownika, aby zarządzać WP Statistics

en: Required user level to view WP Statistics
pl_PL: Wymagany poziom użytkownika, aby wyświetlić WP Statistics

en: Reset to Default
pl_PL: Przywróć domyślne

en: Resources
pl_PL: Zasoby

en: Resources/Information
pl_PL: Zasoby/Informacje

en: Robot List
pl_PL: Lista robotów

en: Row
pl_PL: Rzędów

en: Run a daily WP Cron job to prune the databases
pl_PL: Uruchom codzienne zadanie WP Corn, aby czyścić bazy danych

en: Save changes on this page to download the update.
pl_PL: Zapisz zmiany na tej stronie, aby pobrać aktualizację.

en: Scatter
pl_PL: Punktowy

en: Schedule monthly update of GeoIP DB
pl_PL: Kalendarz miesięczny aktualizacji GeoIP DB

en: Search Engine Referrals
pl_PL: Polecone w wyszukiwarkach

en: Search Engine Referrers Statistical Chart
pl_PL: Statystyczny wykres odsyłań w wyszukiwarkach

en: Search Engine Referrers Statistics
pl_PL: Statystyki odsyłań w wyszukiwarkach

en: Search Engine reffered
pl_PL: Razem odwiedziło

en: Search Words
pl_PL: Wyszukiwane frazy

en: Search for
pl_PL: Szukaj dla

en: Searches
pl_PL: Wyszukiwarki

en: Second
pl_PL: Sekund

en: See the  %sWordPress Roles and Capabilities page%s for details on capability levels.
pl_PL: Zobacz %s zasady WordPress oraz możliwości strony %s dla szczegółowych informacji na temat poziomów użytkowania.

en: Select the output file type.
pl_PL: Wybierz typ liku wyjściowego.

en: Select the table for the output file.
pl_PL: Wybierż tablę dla pliku wyjściowego.

en: Select type of search engine
pl_PL: Wybierz typ wyszukiwarki

en: Select when receiving statistics report.
pl_PL: Wybierz kiedy otrzymywać raporty statystyczne.

en: Send Content Report
pl_PL: Wyślij raport z przygotowaną treścią

en: Send Statistical reporting to
pl_PL: Wysyłaj raport statystyk do

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Show site stats in sidebar
pl_PL: Pokaż statystyki stron w menu bocznym

en: Show stats in admin menu bar
pl_PL: Pokaż statystyki w pasku menu administratora

en: Show stats in menu bar
pl_PL: Wyświetl statystyki w pasku menu

en: Site URL Exclusions
pl_PL: Wykluczenia adresów URL

en: Spline
pl_PL: Interpolowany

en: Start Now!
pl_PL: Rozpocznij

en: Statistical reporting
pl_PL: Raporty statystyk

en: Statistics
pl_PL: Statystyki

en: Store entire user agent string
pl_PL: Przechowuj cały ciąg agenta użytkownika

en: Summary Statistics
pl_PL: Podsumowanie statystyk

en: Support
pl_PL: Pomoc techniczna

en: Table plugin does not exist! Please disable and re-enable the plugin.
pl_PL: Tabela wtyczki nie istnieje! Proszę wyłącz i włącz wtyczkę.

en: The PHP cURL Extension version you are running.  cURL is required for the GeoIP code, if it is not installed GeoIP will be disabled.
pl_PL: Użyawsz uruchomionej wersji rozszerzenia PHP cURL. cURL wymaga kodu GeoIP, jeśli nie jest zainstalowane GeoIP zostanie wyłączone.

en: The PHP version you are running.
pl_PL: Używasz wersji PHP.

en: The WP Statistics version you are running.
pl_PL: Używasz wersji WP Statistics.

en: The client IP address.
pl_PL: Adres IP Klienta.

en: The client user agent string.
pl_PL: Ciąg agenta użytkownika klienta.

en: The file date of the GeoIP database.
pl_PL: Data pliku bazy danych GeoIP.

en: The file size of the GeoIP database.
pl_PL: Rozmiar pliku bazy danych GeoIP.

en: The jQuery version you are running.
pl_PL: Używasz wersji jQuery.

en: The number of days to keep statistics for.  Minimum value is 30 days.  Invalid values will disable the daily maintenance.
pl_PL: Liczba dni dla przechowujących statystyk. Minimalna wartość to 30 dni. Nieprawidłowe wartości wyłączy codzienną konserwację.

en: This feature may cause a performance degradation when viewing statistics.
pl_PL: Ta funkcja może spowodować pogorszenie wydajności podczas przeglądania statystyk.

en: This option will also download the database if the local filesize is less than 1k (which usually means the stub that comes with the plugin is still in place).
pl_PL: Ta opcja również pobiera bazę danych, jeśli lokalny rozmiar pliku jest mniejszy niż 1k (który zazwyczaj oznacza odcinek, pochodzący z tej wtyczk jest nadal w tym miejscu).

en: This will permanently delete data from the database each day, are you sure you want to enable this option?
pl_PL: Spowoduje to trwałe usunięcie danych z bazy danych każdego dnia, czy na pewno chcesz włączyć tą opcję?

en: This will record all the excluded hits in a separate table with the reasons why it was excluded but no other information.  This will generate a lot of data but is useful if you want to see the total number of hits your site gets, not just actual user visits.
pl_PL: Będzie to rekord wszystkich wykluczonych odsłon w oddzielnej tabeli z powodu, dla których zostały wykluczone z pominięciem innych informacji. Dzięki temu uzyskasz sporo danych, jeśli chcesz zobaczyć łączną liczbę odsłon strony otrzymując, nie tylko rzeczywiste odwiedziny użytkowników.

en: Time for the check accurate online user in the site. Now: %s Second
pl_PL: Czas sprawdzania liczby użytkowników online. Aktualnie: %s sekund.

en: Time send
pl_PL: Czas wysłania

en: Time: <code dir="ltr">%s</code>
pl_PL: Czas: <code dir="ltr">%s</code>

en: To be added soon
pl_PL: Wkrótce dodany

en: Today
pl_PL: Dzisiaj

en: Today Visit
pl_PL: Odwiedzin dzisiaj

en: Today Visitor
pl_PL: Odwiedziło dzisiaj

en: Today visit
pl_PL: Dzisiaj odwiedzin

en: Today visitor
pl_PL: Dzisiaj odwiedziło

en: Today visitors on map
pl_PL: Dzisiejsi odwiedzający na mapie

en: Top 10 Countries
pl_PL: Najlepszych 10 państw

en: Top Countries
pl_PL: Najlepsze kraje

en: Top referring sites
pl_PL: Najlepsze strony odsyłające

en: Total
pl_PL: Razem

en: Total Comments
pl_PL: Razem komentarzy

en: Total Exclusions: %s
pl_PL: Razem wykluczeń: %s

en: Total Pages
pl_PL: Razem stron

en: Total Posts
pl_PL: Razem wpisów

en: Total Spams
pl_PL: Razem spamów

en: Total Users
pl_PL: Razem uzytkowników

en: Total Visit
pl_PL: Razem odwiedzin

en: Total Visitor
pl_PL: Razem odwiedzin

en: Translations
pl_PL: Tłumaczenia

en: Twice daily
pl_PL: 2 razy dziennie

en: Type Select Get Status Report.
pl_PL: Sposób wysyłania raportów.

en: Unable to load the GeoIP database, make sure you have downloaded it in the settings page.
pl_PL: Nie można załadować bazy danych GeoIP, upewnij się, że pobrałeś ją na stronie ustawień.

en: Update
pl_PL: Zaktualizuj

en: Update GeoIP Info
pl_PL: Aktualizacja informacji GeoIP

en: Update Now!
pl_PL: Zaktualizuj

en: Update any missing GeoIP data after downloading a new database.
pl_PL: Zaktualizuj wszelkie brakujące dane GeoIP po pobraniu nowej bazy danych.

en: Updated %s GeoIP records in the visitors database.
pl_PL: Zaktualizowano %s rekordów GeoIP w bazie danych odwiedzających.

en: Updates
pl_PL: Zaktualizuj

en: User Agent
pl_PL: Agent uzytkownika

en: User Online
pl_PL: Osób online

en: Version Info
pl_PL: Informacje o wersji

en: View Stats
pl_PL: Zobacz statystyki

en: Visit
pl_PL: Odwiedzin

en: Visitor
pl_PL: Odwiedziło

en: Visitor Count
pl_PL: Ilość odwiedzających

en: Visitors
pl_PL: Odzwiedzający

en: Visits
pl_PL: Odwiedzin

en: WP Statistics Version
pl_PL: Wersja WP Statistics

en: Week
pl_PL: W tygodniu

en: Week Visit
pl_PL: Odwiedzin w tygodniu

en: Wordpress Statistics
pl_PL: Statystyki Wordpress

en: Year
pl_PL: W roku

en: Years Visit
pl_PL: Odwiedzin w roku

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Yesterday
pl_PL: Wczoraj

en: Yesterday Visit
pl_PL: Odwiedzin wczoraj

en: Yesterday Visitor
pl_PL: Odwiedziń wczoraj

en: Yesterday visit
pl_PL: Wczoraj odwiedzin

en: Yesterday visitor
pl_PL: Wczoraj odwiedziło

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
pl_PL: Nie posiadasz wystarczających uprawnień by wyświetlić tę stronę.

en: cURL Version
pl_PL: Wersja cURL

en: cURL not installed
pl_PL: cURL nie zainstalowane

en: daily
pl_PL: codziennie

en: days
pl_PL: dniach

en: jQuery Version
pl_PL: Wersja jQuery
